Komentáře

Máme novou prodejnu

Pro všechny naše zákazníky, ty stávající i ty budoucí, jsme otevřeli novou prodejnu čerpadel a čerpací techniky na adrese:

 
Spokojený zákazník-až moooc.Děkuji
Stančík Radek, 26.09.2013, 02:33 Odpovědět
Přišel jsem se ženou do prodejny,pan mejitel se nás,tak jak to má být,zeptal co potřebujeme.Vysvětlili jsme mu náš problém a co přesně vlastně chceme a co potřebujeme.Měl jsem nějakou vlastní vizi-laika-,jak si vše jednoduše a levně udělám sám.Pan vedoucí nám se vším poradil,vysvětlil a doporučil,to co pro nás bude nejvhodnější. Jěště navíc nabídnul své služby na montáž,kterých jsem zatím nevyužil,ale doufám,že využiji.Každopádně doporučuji(v mém případě se jedná o přívod vody do domu).DÁVÁM 100 %
 
Naprostá spokojenost
Petr Klučinec, 26.11.2015, 22:01 Odpovědět
Výborný obchod. Svému oboru dokonale rozumějí, mají s vámi trpělivost, umí poradit, vysvětlit a navrhnout lepší řešení, než jaké dokážete jako laik vymyslet. Pokud jste ochotni za kvalitní a osvědčené výrobky zaplatit přiměřenou cenu, je tento obchod přesně pro vás. Za sebe jsem rád, že už nemusím ztrácet čas, nervy a ve výsledku i peníze v různých hobbymarketech. Palec nahoru!
 
Spokojenost, doporučuji!
Radek Brožovsky, 10.04.2016, 17:44 Odpovědět
Vstřícný přístup, vyhovění ve všech ohledech a po všech stránkách. Využil jsem koupi nového čerpadla i servis stávajícího čerpadla. Kvalitní odvedená práce. Je to vždy potěšení přijít do kontaktu s lidmi, kteří své práci rozumí.
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář: